Stolik przyłóżkowy

Stolik jest bardzo funkcjonalny i przydatny. Duży zakres regulacji (jednym pokrętłem) pozwala na dowolne ustawienie wysokości oraz nachylenia blatu stolika.

Podwyższone krawędzie zapobiegają zsuwaniu się przedmiotów.

Cena : 25zł/msc   Z łóżkiem : 9,90zł/msc

~

Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km - 2 zł/km

500 500 productGfx 2cd8efb0fa32dc46301bb76dc0516991

Osoby niepełnosprawne, starsze lub na pewien czas unieruchomione mogę mieć problemy z samodzielnym spożywaniem posiłków. W takich przypadkach istotne jest właściwe zagospodarowanie przestrzeni, tak aby chory i opiekun mogli wykonywać codzienne czynności. W tej kategorii naszej wypożyczalni BeataMED z Będzina umieściliśmy regulowany stolik przyłóżkowy medyczny, który przeznaczony jest do osób z trudnościami w poruszaniu, które przebywają m.in. w domach.

Stolik przyłóżkowy na kółkach

Tego typu urządzenie medyczne jest regulowane, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie wysokości do chorego, który może znajdować się np. w pozycji leżącej bądź siedzącej. Dodatkowo stolik przyłóżkowy wyposażony jest w kółka, co sprawi, że podczas odsuwanie nie trzeba go przenosić. Co więcej, medyczny stolik przyłóżkowy dla chorego ma laminowany blat oraz podwyższone krawędzie, które mają za zadanie zapobieganie zsuwania się różnorodnych przedmiotów np. talerzy lub misek.

Zastosowanie regulowanego stolika

Urządzenie to posłuży osobie chorej podczas posiłków oraz innych codziennych czynności, na blacie można postawić tablet lub laptop czy też książkę. Dodatkowo może posłużyć jako podpórka pod kartkę bądź zeszyt. Kąt nachylenie jest regulowany, co sprawia, że sprzęt przyłóżkowy można dostosować do potrzeb osoby korzystającej oraz jej możliwości ruchowych. Blat został poddany laminowaniu, dzięki czemu ma zwiększoną odporność na wilgoć. Regulowany stolik, można wypożyczyć wraz z łóżkiem.

Wypożyczenie sprzętów

Nasza wypożyczalnia znajdująca się w Będzinie umożliwia wypożyczenie sprzętów medycznych na Śląsku i Zagłębiu w takich miejscowościach jak Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Chorzów, Jaworzno, Siemianowice Śląskie czy też Katowice. Cena transportu uzależniona jest od odległości od Będzina, sprzęty wypożyczane są na okres miesiąca lub dłużej, przy czym nie pobieramy za nie kaucji. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie do dostępnych sprzętów, prosimy o skorzystanie z umieszczonego na naszej stronie formularza.