Wózek inwalidzki

Wózki inwalidzkie przeznaczone są dla osób, mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi.
Napędzany jest siłą mięśni rąk użytkownika lub poprzez prowadzenie przez osobę towarzyszącą. Może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Zalecany osobom po amputacjach. Posiadamy wózki aluminiowe , które są lekkie i doskonale nadają się do transportu małym samochodem osobowym.

Wozek inwalidzki 1
Więcej informacji

Wózek inwalidzki aluminiowy posiada przy rączkach hamulce dla osoby prowadzącej, poduszkę piankową, pas zabezpieczający użytkownika oraz taśmę zabezpieczającą łydki. Dodatkowo podłokietniki z funkcją uchylania, aluminiowe ciągi, szybkozłączka – funkcja szybkiego demontażu kół, uchylne podnóżki, regulacja środka ciężkości na przednich kołach, kółka anty-wywrotne regulowane, rama wzmocniona podwójnym krzyżakiem, maksymalne obciążenie wózka to 120 kg.

Wózek aluminiowy : 80zł/msc

~
Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km – 2 zł/km