Krzesło transportowe

Jak sama nazwa wskazuje krzesło transportowe idealnie nadaje się do przenoszenia chorego np. po schodach lub do samochodu.

Wyposażone we wzmocnione uchwyty oraz regulowane pasy zapinane na plastikowe klamry jest idealne do bezpiecznego przenoszenia pacjenta.

Łatwe do utrzymania w czystości dzięki konstrukcji z wodoodpornej i zmywalnej tkaniny.

W komplecie znajduje się również pokrowiec, dzięki któremu krzesło transportowe po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.

Do przenoszenia chorego potrzebne są dwie osoby, które za pomocą wytrzymałych uchwytów przeniosą chorego w wyznaczone miejsce.

Przykład:

Chory musi zostać przewieziony do ośrodka zdrowia w celu wykonania badań. Niestety jest osobą leżącą i nie jest w stanie zejść po schodach do samochodu. Tu z pomocą przychodzi nasze krzesło, które idealnie nadaje się do takich celów. Wystarczą dwie osoby. W pierwszej kolejności dzięki elastyczności krzesła wsuwamy je pod leżącego pacjenta, ustawiamy pacjenta do pozycji siedzącej a następnie przypinamy pasami. Każda z osób łapie za dwa uchwyty po swojej stronie dzięki czemu w łatwy sposób możemy przenieść tak zabezpieczoną osobę do samochodu i umieścić ją na siedzeniu samochodu bez potrzeby usuwania krzesła. Po wszystkim składamy krzesło do pokrowca dzięki czemu zajmuje ono bardzo mało miejsca.

Wymiary:

Głębokość: 50 cm

Szerokość: 44cm

Wysokość 48cm

Maksymalne obciążenie krzesła transportowego: 200 kg.

 

 

 

 

Krzesło transportowe do przenoszenia pacjenta

Cena 25 zł/m-c

~

Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km – 2 zł/km