beatamed poziom color

O firmie BeataMED

Nasza firma ma w swojej ofercie urządzenia przeznaczone dla osób starszych bądź zmagających się z kontuzjami, chorobami czy też po pobycie w szpitalu. BeataMED to wypożyczalnia sprzętu medycznego działająca na terenie Śląska i Zagłębia. Posiadamy centrum w Będzinie, z którego oferujemy dowóz wynajętego urządzenia do Klienta. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt medyczny m.in.: łóżka rehabilitacyjne oraz materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie i szyny CPM.

Możemy Państwu zaproponować urządzenia dostosowane do danego schorzenia bądź kontuzji. W naszym asortymencie znajdują się produkty, które mogą być użytkowane w domach lub mieszkaniach, w celu ułatwienie opiekunowi pielęgnacji nad osobą starszą bądź po przebytej operacji czy też kontuzji, które wpłynęły na ograniczenie mobilności.

Wypożyczą u nas Państwo m.in. łóżka elektryczne, szpitalne firmy Burmaier sterowane za pomocą pilota, do których można wynająć również materace rehabilitacyjne bądź przeciwodleżynowe - w zależności od potrzeb pacjenta.

lozko rehabilitacyjne burmeier arminia

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

W BeataMED znajdą Państwo wyposażenie medyczne i rehabilitacyjne dla osób dorosłych oraz dzieci, które ma na celu ułatwienie codziennego funkcjonowania bądź powrotu do zdrowia (m.in. szyny CPM Artromot). Posiadamy urządzenia przeznaczone do wspomagania w przemieszczaniu się (m.in. kule ortopedyczne dla dzieci i dorosłych), jak i sprzęty, dla osób niepełnosprawnych ruchowo, które mają za zadanie wspomóc m.in. w zmniejszeniu powstawania ran, otarć czy też odleżyn (materace), ale także ułatwić opiekunom codzienną opiekę (łóżka szpitalne).

Mogą Państwo u nas wypożyczyć takie urządzenia jak:

  • balkonik aluminiowy krocząco stały lub stały na dwóch kółkach,
  • koncentratory tlenu,
  • krzesła toaletowe,
  • kule ortopedyczne (dla dzieci i łokciowe dla dorosłych),
  • łóżka rehabilitacyjne medyczne,
  • materace piankowe,
  • materace przeciwodleżynowe z pompą zmienno-ciśnieniową,
  • stoliki przyłóżkowe,
  • szyny CPM,
  • wózki inwalidzkie.

Poszczególne parametry danych urządzeń uwzględniliśmy na kartach produktów, wraz z informacjami o przeznaczeniu i sposobie działania danego artykułu.

Jak wynająć sprzęt?

Dostępne w naszej wypożyczalni urządzenia można wynająć na czas rekonwalescencji chorego – na tyle ile Państwo potrzebują. Co więcej, produkty przechodzą dezynfekcję przed każdym wypożyczeniem. W celu wynajęcie danego urządzanie prosimy o kontakt – nasza obsługa przedstawi Państwu wszelkie informacje dotyczące sprzętów rehabilitacyjnych oraz medycznych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 604 409 231, mailowego info@beatamed.pl, bądź przez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej. Prosimy również o kontakt, jeśli mają Państwo pytania dotyczące dostępnych w wypożyczalni produktów - odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy z wyborem urządzenia dostosowanego do Państwa wymagań i potrzeb.

Dodatkowo zapewniamy montaż wypożyczonego urządzenia u Klienta gratis. Przedstawimy działanie łóżek szpitalnych, możliwości czyszczenia materacy czy też użytkowanie kul ortopedycznych. Pomożemy w ustawieniu wstępnym szyny CPM – odpowiadamy na Państwa pytania i dostarczamy niezbędnych informacji w celu odpowiedniego użytkowania wynajętych urządzeń.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego – obszar działania

Łóżka szpitalne, kule ortopedyczne, materace rehabilitacyjnej i inne sprzęty medyczne wynajmujemy na terenie Śląska i Zagłębia. Nasze centrum mieście się w Będzinie w województwie śląskim (siedziba powiatu będzińskiego). Dowozimy urządzenia do takich miast jak: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Chorzów, Jaworzno czy też Siemianowice Śląskie. W promieniu 15 km do Będzina cena transportu wynosi 25 zł, powyżej 15 km - 2 zł/km.

Za urządzanie medyczne (z wyłączeniem szyn CPM) nie pobieramy kaucji, jedynymi opłatami są ceny wynajmu liczone w miesiącach oraz koszty transportu we wskazane przez Państwa miejsce.

Dodatkowo prowadzimy bloga firmowego, na którym umieszczamy wpisy dotyczące m.in. sprzętów szpitalnych oraz tematów związanych z kwestami rehabilitacyjnymi.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem urządzeń medycznych: łóżek szpitalnych, kul ortopedycznych, materacy, szyny CPM czy też wózków - zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką dostawę i montaż gratis.