Materac piankowy - przeciwodleżynowy

Wybór dobrego materaca, w pełni dopasowanego do naszych potrzeb i preferencji, jest niezwykle ważny. Źle dobrany materac sprawia, że człowiek nie odpoczywa w pełni, jest rozdrażniony i narzeka na bóle mięśniowe. Odpowiednie warunki do wypoczynku są szczególnie potrzebne osobom obłożnie chorym, niepełnosprawnym i będącym w trakcie rehabilitacji.

 W BeataMED oferujemy możliwość zakupienia lub wynajmu najwyższej jakości materaca piankowego. Materac jest wykonany z pianki wysokoelastycznej (gwarantującej użytkownikowi pełną wygodę) i pokryty całkowicie wodoodporną powłoką. Zapobiega powstawaniu odleżyn i wspomaga ich leczenie u pacjentów, których stan zdrowia nie pozwala na regularny ruch i częste zmiany pozycji ciała.

 Nasz materac ma szerokie zastosowanie w rehabilitacji, profilaktyce i łagodzeniu przebiegu chorób układu kostno – stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej. Pomaga w powrocie do zdrowia w przypadku stanów pourazowych narządu ruchu. Redukuje dolegliwości bólowe u pacjentów z niedowładami spastycznymi i wiotkimi oraz nerwobólami. Sprawdza się również u osób z zaburzeniami snu, zapewniając spokojny i komfortowy wypoczynek.

materac
Więcej informacji

Cena najmu : 50zł/msc   Cena kupna : 380zł

~

Kaucja: brak

Transport

Koszt kupna, wypożyczenia i transportu materaca piankowego

Oferujemy możliwość kupna naszego materaca piankowego w atrakcyjnej cenie – tylko 380 zł. Cena za wypożyczenie wynosi 50 zł/ miesiąc. Nie pobieramy kaucji.

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km - 2 zł/km