Balkonik aluminiowy krocząco-stały

Balkonik krocząco-stały wyposażony jest w miękkie piankowe uchwyty oraz szerokie pole podparcia. Posiada funkcję stałą oraz funkcję kroczącą. Balkonik posiada 4 nogi z możliwością regulacji wysokości oraz gumowymi nasadkami antypoślizgowymi. Posiada bardzo prostą funkcję składania do transportu oraz przechowywania.

Cena : 30zł/msc
~
Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km – 2 zł/km

balkonik

Zwyrodnienia, choroby, kontuzje, urazy, niepełnosprawność, brak sił związany z wiekiem – trudności w poruszaniu mogą być skutkiem różnorodnych czynników. Niemniej jednak w takiej sytuacji sposobem na zwiększenie samodzielnością związanej z przemieszczaniem się jest balkonik aluminiowy. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo model o funkcji kroczącej i stałej, który nada się zarówno dla seniorów, jak i osób młodszych m.in. po urazach.

Czym kierować się podczas wyboru balkonika?

Chodziki powinny być lekkie i dopasowane do potrzeb osoby z nich korzystającej. Oferowany przez naszą wypożyczalnię aluminiowy balkonik kroczący z funkcją stałą może być dostosowany m.in. do wysokości oraz potrzeb pacjenta.

Funkcja krocząca jest ruchoma tzn. podczas chodzenia sprzęt porusza się wraz z nogami pacjenta, zaś balkonik stały (nazywany również statyczny) ma bardziej stabilną konstrukcję i uniemożliwia przewrócenie się np. seniora, znajduje on zastosowanie w przypadku, kiedy pacjent ma trudności w utrzymaniu równowagi. Dzięki podwójnym funkcjom dostępny w naszej wypożyczalni sprzęt może być dostosowany do obecnych potrzeb danej osoby, dodatkowo wykonany jest z lekkiego aluminium.

Poza tym podczas wyboru tego typu urządzenie należy również zwrócić uwagę wykończenie – wyprofilowanie ramy, antypoślizgowe nakładki oraz komfortowe uchwyty.

Baloniki z BeataMed

Nasza wypożyczalnia znajdującą się w centrum Będzina oferuje Państwu różnorodne sprzęty medyczne i urządzenie rehabilitacyjne do użytku domowego przeznaczone dla osób w różnym wieku i zmagających się z różnorodnymi chorobami oraz kontuzjami.

Znajdujący się w tej kategorii aluminiowy balkonik z funkcją kroczącą i stałą m.in. dla seniora mogą Państwo wypożyczyć na dowolny czas (liczony w miesiącach). Nasza firma oferuje dowóz sprzętów na terenie Śląska oraz Zagłębia. W zależności od Państwa potrzeb urządzenia możemy dostarczyć do takich miast jak, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Katowice, Chorzów, Jaworzno, Sosnowiec czy też Siemianowice Śląskie.