Krzesło toaletowe

Krzesło toaletowe posiada wiaderko sanitarne umieszczone pod deską sedesową oraz tapicerowaną pokrywę górną.

Regulacja wysokości bardzo ułatwia korzystanie z krzesła toaletowego.

Boczne podłokietniki zaopatrzone w piankowe uchwyty ułatwiają korzystanie z toalety a stopki zaopatrzone w nasadki gumowe zapobiegają przesuwaniu.

Wysokość krzesła toaletowego można regulować w zakresie 47-57 cm.

Cena : 35zł/msc

~

Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km - 2 zł/km

Toaleta przenośna z wiaderkiem, deską sedesową i klapą. Regulacja wysokości.

Osoby schorowane, leżące czy też poruszające się na wózkach inwalidzkich mają znacząco utrudnione przemieszczanie się, co przekłada się na różnorodne aspekty życia, w tym codzienne czynności fizjologiczne. W tej kategorii naszej wypożyczalni przygotowaliśmy dla Państwa przenośne krzesło toaletowe, które może być dostosowane zarówno dla seniora, jak i osób zmagających się z różnorodnymi chorobami czy też przewlekłymi kontuzjami, które ograniczają sprawność ruchową.

Krzesło toaletowe

Przenośna toaleta dla seniora wyposażona jest zdejmowane wiaderko sanitarne, które można w zależności od potrzeb zdemontować, a samą ramę wykorzystać jako nakładkę na toaletę w łazience, bądź jako standardowe siedzisko.

Krzesła toaletowe, które udostępnia nasza wypożyczalnia, mają możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu dopasowują się do wzrostu seniora. Dodatkowo przenośna toaleta może być wykorzystywania nie tylko w warunkach domowych, a także podczas wakacji, odwiedzin u rodzinny czy też innych okazji.

Przenośna toaleta dla seniora z BeataMed

Krzesła toaletowe wyposażone są w piankowe podłokietniki oraz gumowe nasadki na stopki, które zapobiegają przesuwaniu się sprzętu, dostosowane są do różnych, również śliskich podłoży w tym m.in. płytek ceramicznych. Przenośna toaleta dla seniora może pomóc w codziennych intymnych potrzebach i ułatwić samodzielne załatwianie potrzeb filologicznych.

BeataMed — wypożyczalnia sprzętu medycznego

Krzesło toaletowe mogą Państwo zamówić w naszej wypożyczalni znajdującej się na terenie Będzina. Zapewniamy dowóz sprzętów na Śląsku i Zagłębiu. Dostarczymy urządzenia do takich miast jak m.in. Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Chorzów, Jaworzno, Siemianowice Śląskie czy też Katowice.

Za sprzęt z wypożyczalni nie pobieramy kaucji, a opłaty liczone są w miesiącach. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania względem dostępnych urządzeń, to prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź poprzez formularz dostępny na stronie – udzielmy szczegółowej odpowiedzi w możliwie jak najkrótszym czasie.