Kule łokciowe

Kule łokciowe charakteryzują się otwartą, nieruchomą obejmą łokciowa. Posiadają ergonomiczny, bardzo wygodny miękki uchwyt. Skokowa regulacja wysokości umożliwia dopasowanie wysokości uchwytu do wzrostu użytkownika (zakres od 760 do 1010 mm). Kula zaprojektowana dla użytkowników o wzroście od 155 cm do 190 cm.

1 kula : 15zł/msc   2 kule : 25zł/msc

~

Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km - 2 zł/km

kule

Wypożyczalnia kul ortopedycznych

Wyroby tego typu w zależności od potrzeb danego pacjenta mogą być stosowane po operacjach bądź zabiegach, mogą je użytkować również seniorzy, także osoby niepełnosprawne. Nasza wypożyczalnia kul ortopedycznych przygotowała modele łokciowe z miękkim uchwytem, które można regulować. W celu prawidłowego korzystania z tych produktów należy dostosować ich wysokość względem wzrostu użytkownika, można to zrobić, dzięki skokowej regulacji.

Kule łokciowe z miękkim uchwytem

Nasza wypożyczalnia umożliwia wynajem ortopedycznych wyrobów na dowolną liczbę miesięcy. Kule łokciowe z miękkim uchwytem wymagają użycia siły podczas chodzenia, dlatego też są rzadziej wybierane przez osoby ze słabymi dłońmi. Mogą być stosowane przez m.in. pacjentów po operacjach czy też z chorobami zwyrodnieniowymi.

Ortopedyczne kule z miękkim uchwytem zgodnie z zaleceniami lekarza powinny być użytkowane podwójnie lub pojedynczo w zależności od urazu, jednostki chorobowej bądź innych schorzeń, które powodują potrzebę korzystania tego rodzaju sprzętów. Modele łokciowe mają nieruchomą obejmę.

Dobór kul ortopedycznych

Rodzaj oraz liczba wymaganych wyrobów zostają wskazane przez lekarza. Nasza wypożyczalnia zapewnia wynajem tego rodzaju sprzętów. Łokciowe kule ortopedyczne z miękkim uchwytem można dostosować dla osób dorosłych o wzroście od 155 cm do 190 cm. W BeataMED w zależności od Państwa potrzeb zapewniamy również transport wynajmowanych sprzętów.

Jak wynająć kule ortopedyczne?

Mogą Państwo skorzystać z formularza online, zadzwonić na podany numer telefonu lub skontaktować się z nami mailowo w zależności od preferencji. Nasza wypożyczalnia kul ortopedycznych łokciowych z miękkim uchwytem proponuje również dowóz do wskazanego miejsca. Centrum BeataMED mieści się w Będzinie, skąd dowozimy do Państwa wynajęte sprzęty medyczne. W przypadku wątpliwości względem użytkowania lub korzystania z danego urządzenie również dostarczamy informacji oraz odpowiadamy na wszelkie pytania odnośnie do wypożyczanych produktów.