Balkonik aluminiowy stały na dwóch kołach

Balkonik alumioniowy na dwóch kołach wyposażony jest w miękkie piankowe uchwyty oraz szerokie pole podparcia. Posiada 2 nogi z gumowymi nasadkami antypoślizgowymi oraz dwie nogi z kółkami z możliwością regulacji wysokości. Po rozłożeniu może służyć za siedzisko. Posiada bardzo prostą funkcję składania do transportu oraz przechowywania.

Cena : 30zł/msc
~
Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km – 2 zł/km

balkonik z kolkami

Osobom wymagającym stałej asekuracji w przemieszczaniu się oraz utrzymaniu równowagi mogą pomóc urządzenia takie jak balkonik do chodzenia. Sprzęty te dedykowane są seniorom, osobom niepełnosprawnym bądź po przebytej kontuzji utrudniającej swobodne poruszanie się i codzienne funkcjonowanie. W BeataMED mogą Państwo wypożyczyć balkonik rehabilitacyjny na kółkach, który można dostosować do użytkującego.

Balkonik rehabilitacyjny – charakterystyka

Balkonik na kółkach przeznaczony jest dla osób, które mają wypracowane mięśnie rąk i są bardziej sprawne, ponieważ zapewnia on płynne przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Sprzęt ten sprawdzi się w przypadku seniorów, osób niepełnosprawnych czy też po kontuzjach, które potrzebują codziennego wsparcia w chodzeniu. Urządzenia rehabilitacyjne na kółkach nie powinny być użytkowane przez osoby dopiero uczące się na nowo chodzić – w takich przypadkach należy dostosować sprzęt do indywidualnych potrzeb.

Balkoniki dla seniora i osób mających problemy z przemieszczaniem się, dostępne w BeataMED, wyposażone są w gumowe nasadki antypoślizgowe, dzięki czemu mogą być użytkowane na różnych powierzchniach. Co więcej, sprzęt ten można szybko złożyć i przewieść np. w samochodzie, ponieważ złożony nie zajmuje wiele miejsca. Urządzenie wykonane jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium oraz mogą być alternatywą dla kul ortopedycznych. Dostępne do wypożyczenia sprzęty rehabilitacyjne na kółkach ułatwiające chodzenie można dostosować do wzrostu np. seniora, dzięki wbudowanej regulacji.

Jak wypożyczyć balkonik rehabilitacyjny?

Nasze centrum znajduje się w Będzinie w województwie śląskim – stąd dostarczamy wypożyczony sprzęt. Działamy m.in. na terenie Śląska oraz Zagłębia, dowozimy urządzenia m.in. do takich miast jak: Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie czy też Sosnowiec. Cena transportu uzależniona jest od odległości względem Będzina. W celu wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.