Kule łokciowe dla dzieci

Kule łokciowe charakteryzują się otwartą, nieruchomą obejmą łokciowa. Posiadają ergonomiczny, bardzo wygodny miękki uchwyt. Skokowa regulacja wysokości umożliwia dopasowanie wysokości uchwytu do wzrostu dziecka.
1 kula : 15zł/msc   2 kule : 25zł/msc
~
Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km – 2 zł/km

tiki

Sprzęt medyczny, dla pacjentów z problemami w zakresie układu ruchu jest różnorodny, jednym z tego typu produktów są kule łokciowe z uchwytem anatomicznym. W naszej wypożyczalni znajdą Państwo model dla dzieci, w których można regulować wysokość. Konstrukcja tego sprzętu pozwala zachować stabilną pozycję podczas chodzenia i wykonywania codziennych czynności.

 

Kule łokciowe dla dziecka

Sprzęty te zalecane są także osobom, które zmagają się z różnorodnymi urazami i kontuzjami w celu uzyskania większej samodzielności podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce. Mogą także posłużyć podczas nauki chodzenia czy też jako wsparcie w urazach kończyn dolnych. Kule łokciowe dla dziecka z ergonomiczną rękojeścią wyposażone są w nakładki antypoślizgowe, dzięki czemu mogą być użytkowane na różnych podłożach — płytkach, kostce czy też trawie.

Łokciowe kule dla dzieci, które udostępnia nasza wypożyczalnia, wyposażone są w regulowany uchwyt anatomiczny, który mogą Państwo dostosować względem wzrostu. Sprzęty te mają wytrzymałą i lekką konstrukcję.

 

Jak dostosować kule łokciowe do dziecka?

Na początek należy ustawić odpowiednią wysokość. Uchwyt anatomiczny powinien znajdować się na poziomie biodra. Poza tym ze względu na to, że młodzi pacjenci dość szybko rosną to sprzęt musi mieć regulację np. skokową, która pozwoli zmieniać wysokość w zależności od tempa wzrostu Państwa pociechy. Łokciowe kule dla dzieci z uchwytem anatomicznym wykonane są z lekkiego aluminium i mają kolorowy design. Dodatkowo zachowany jest ergonomiczny kształt.

 

Wypożyczalnia medyczna BeataMed

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego działa na terenie Śląska i Zagłębia. Nasze sprzęty dowozimy pod wskazane przez Państwa miejsce do takich miast jak Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Chorzów, Jaworzno, Siemianowice Śląskie czy też Katowice. Sprzęt medyczny z naszej wypożyczalni mogą Państwo wypożyczyć na dowolną liczbę miesięcy, podczas wynajmu nie pobieramy kaucji.

W celu ustalenie szczegółowych informacji prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego bądź maila lub telefonu podanego na naszej stronie internetowej.