Podnośnik pacjenta kąpielowo-transportowy do 150kg

Podnośniki do transportu i podnoszenia pacjentów przeznaczony dla pacjentów, którzy nie mają możliwości samodzielnego poruszania się. Podnośniki działają automatycznie na pilota, zasilane z akumulatora bez potrzeby podłączania do prądu w trakcie pracy. Wyposażone w wysokiej jakości siłowniki gwarantują płynne i bezproblemowe działanie.

Zaleta:

 • Łatwy i szybki montaż i demontaż bez używania jakichkolwiek narzędzi.
 • Kółka z blokadą służące do łatwego przemieszczania podnośnika.
 • Podnośnik jest bardzo stabilny dzięki płynnej regulacji rozstawu.
 • Wyposażony w przycisk awaryjny.
 • Nosidło z zagłówkiem wykonane z trwałego materiału przepuszczającego wodę - szybkoschnący.
 • Podnośnik umożliwia podnoszenie pacjenta z łóżka lub wózka.

Trzy rodzaje nosideł:

 • REGULAR (uniwersalne do zastosowania u większości pacjentów),
 • COMFORT (z zagłówkiem),
 • HYGIENIC (do stosowania w toalecie)

Nosidła mogą być wykonane z dwóch rodzajów materiałów:

 • poliestru (PE)- szara,
 • siatki poliestrowej (NET.-niebieska.
podnośnik do przenoszenia pacjenta (chorego)

Cena 149 zł/m-c

~

Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km - 2 zł/km

Podnośnik dla niepełnosprawnych – zastosowanie

Tego rodzaju wyroby medyczne znajdują zastosowanie w przypadku codziennej pomocy osobom, które mają ograniczoną sprawność m.in. ze względu na niepełnosprawność czy też przebytą operację wymagającą rehabilitacji. Podnośnik transportowo-kąpielowy umożliwia uniesienie pacjenta w celu m.in. codziennych procedur pielęgnacyjnych.

Prezentowany model jezdny wyposażony jest w automatyczny system unoszący – dzięki niemu możliwy jest proces unoszenia i opuszczania danego pacjenta na żądaną wysokość np. z łóżka na wózek, do wanny, toalety i innych w zależności od aktualnych potrzeb danej osoby niepełnosprawnej. Sprzęt przystosowany jest do użytku w domach i mieszkaniach.

 

Jak działa podnośnik pacjenta?

Urządzenie transportowo-kąpielowe tego rodzaju sterowane jest za pomocą pilota. Dostępny do wypożyczenia model jezdny jest sprzętem niezależnym tzn. nie wymaga stałego podłączania do źródła zasilania. Podnośnik dla niepełnosprawnych został skonstruowany w taki sposób, aby pacjent mógł zostać umieszczony na siedzisku – dostępne są 3 różne rodzaje – w pozycji siedzącej lub półsiedzącej, w zależności od ustawienia, a następnie za pomocą urządzenia, przenoszony w docelowe miejsce np. wannę, łóżko i inne.

Dodatkowo w skład zestawu transportowo-kąpielowego wchodzą nosidła o szybkoschnącym materiale, który jest przystosowany do codziennych czynność i zabiegów pielęgnacyjnych w tym kontaktu z wodą/wilgocią podczas m.in. mycia czy też korzystania z toalety. Podnośnik pacjenta w wersji jezdnej dostosowany jest zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń.

 

Podnośnik dla niepełnosprawnych na wynajem

Nasza wypożyczalnia działa na terenie całego Śląska i Zagłębia. Zapewniamy także dowóz wynajętego sprzętu takiego jak podnośniki jezdne dla niepełnosprawnych. Tego rodzaju medyczne wyroby transportowo-kąpielowe pomogą w codziennych czynnościach oraz umożliwią opiekunowi przenoszenie osoby o ograniczonej sprawności ruchowej bez konieczności wykonywania tej czynności o własnych siłach.