Wynajem łóżek
rehabilitacyjnych - medycznych

Oferujemy najwyższej jakości medyczne łóżka rehabilitacyjne, wyprodukowane przez słynną niemiecką firmę Burmaier. Nasze łóżka są w pełni konfigurowalne i wyposażone w bardzo wygodne sterowanie. To sprzęt zapewniający wysoki komfort użytkowania i umożliwiający pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Każde łóżko wyposażone jest w wysięgnik z trójkątem służący do podciągania się.

 

lozko
Więcej informacji

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy umożliwiającej wynajem łóżek elektrycznych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach – dobrze trafiłeś. BeataMED to wypożyczalnia sprzętu medycznego z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy wynajem łóżek medycznych wyprodukowanych przez słynną niemiecką firmę Burmeier – wiodącego producenta mebli dla domów opieki. Łóżka są podnoszone elektrycznie (zarówno część górna, jak i dolna) i w pełni konfigurowalne. Można nimi łatwo i wygodnie sterować za pomocą prostego w obsłudze pilota, dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Posiadają koła z hamulcami. Ich wybór to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania. Powierzchnia przeznaczona do leżenia wynosi 90x200cm, a wymiar zewnętrzny nie przekracza 110x220cm.

 Oprócz pilota, w wyposażeniu każdego łóżka rehabilitacyjnego znajduje się wysięgnik z trójkątną rączką do podnoszenia się oraz opuszczane do dołu barierki z możliwością ustawienia ich na optymalnej dla użytkownika wysokości.

Koszty wynajęcia i transportu elektrycznego łóżka ortopedycznego

 Koszt wynajęcia używanego łóżka ortopedycznego wynosi u nas zaledwie 99zł za miesiąc (cena bez materaca). Nie wymagamy wpłacenia kaucji. Dodatkowa opłata za transport do 15km od centrum Będzina wynosi 15zł. Za odległość od 15km do 25km pobieramy opłatę 25zł. Powyżej 25km - 1zł/km.

 Działalność BeataMED obejmuje takie miasta, jak Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Chorzów, Jaworzno i Siemianowice Śląskie.

Cena 99zł*/msc

*cena nie obejmuje materaca

~

Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 15 zł,

• od 15 do 25 km - 25 zł,

• powyżej 25 km - 2 zł/km