Wynajem łóżek
rehabilitacyjnych - medycznych

Oferujemy najwyższej jakości medyczne łóżka rehabilitacyjne, wyprodukowane przez słynną niemiecką firmę Burmaier. Nasze łóżka są w pełni konfigurowalne i wyposażone w bardzo wygodne sterowanie. To sprzęt zapewniający wysoki komfort użytkowania i umożliwiający pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Każde łóżko wyposażone jest w wysięgnik z trójkątem służący do podciągania się.

Sprzęt tego typu może być wykorzystywany w warunkach domowych w celu ułatwienie pielęgnacji nad osobą chorą, starszą lub po przebytej operacji. Łóżka rehabilitacyjne - medyczne wyposażone są w kółka z hamulcami zapewniające mobilność w każdym kierunku, dzięki czemu można dowolnie zmieniać położenie sprzętu, w tym miejsce przebywania pacjenta w zależności od danych potrzeb i wymagań w konkretnym czasie.

lozko

Urządzenia dostępne na wynajem w naszej wypożyczalni wyposażone są również w podnoszone i opuszczane barierki (drewniane), które zabezpieczają pacjenta przed upadkiem oraz mogą być pomocne w czasie codziennych czynności związanych z opieką nad pacjentem bądź rehabilitacją. Sprzęt ten umożliwia ustawienie pozycji pacjenta za pomocą pilota np. zmiany położenia w celu karmienia, zabiegów higienicznych itp.

Dostępne do wynajęcia w naszym sklepie urządzenia można również wyposażyć w materac przeciwodleżynowy piankowy lub zmiennociśnieniowy z pompą. Jeśli zastanawiają się Państwo nad konkretnym sprzętem i potrzebują więcej informacji, na naszej stronie udostępniamy formularz kontaktowy, przez który można wysłać zapytania.

Więcej informacji

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy umożliwiającej wynajem łóżek elektrycznych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach – dobrze trafiłeś. BeataMED to wypożyczalnia sprzętu medycznego z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy wynajem łóżek medycznych wyprodukowanych przez słynną niemiecką firmę Burmeier – wiodącego producenta mebli dla domów opieki. Łóżka są podnoszone elektrycznie (zarówno część górna, jak i dolna) i w pełni konfigurowalne. Można nimi łatwo i wygodnie sterować za pomocą prostego w obsłudze pilota, dostosowując je do indywidualnych potrzeb. Posiadają koła z hamulcami. Ich wybór to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania. Powierzchnia przeznaczona do leżenia wynosi 90x200cm, a wymiar zewnętrzny nie przekracza 110x220cm. Minimalna wysokość bez materaca to 40 cm, maksymalna wynosi 80 cm.

 Oprócz pilota, w wyposażeniu każdego łóżka rehabilitacyjnego znajduje się wysięgnik z trójkątną rączką do podnoszenia się oraz opuszczane do dołu barierki z możliwością ustawienia ich na optymalnej dla użytkownika wysokości.

Koszty wynajęcia i transportu elektrycznego łóżka ortopedycznego

 Koszt wynajęcia używanego łóżka ortopedycznego wynosi u nas zaledwie 139zł za miesiąc (cena bez materaca). Nie wymagamy wpłacenia kaucji. Dodatkowa opłata za transport do 15km od centrum Będzina wynosi 25 zł. Powyżej 15km - 2 zł/km.

 Działalność BeataMED obejmuje takie miasta, jak Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Mysłowice, Chorzów, Jaworzno i Siemianowice Śląskie.

Cena 139zł*/msc

*cena nie obejmuje materaca

~

Kaucja: brak

Transport

Cena transportu urządzenia zależy od odległości miejsca docelowego od naszej wypożyczalni, znajdującej się w centrum Będzina.

• odległość mniejsza, niż 15 km – 25 zł,

• powyżej 15 km - 2 zł/km